.

Aktualne posty

Filtruj według

Licencja
Licencja

Bańki

Aktywne filtry
23,30 zł
Ilość w magazynie: 17 szt.

 

23,30 zł
Ilość w magazynie: 14 szt.

 

3,20 zł
Ilość w magazynie: 4 szt.

 

38,90 zł
Ilość w magazynie: 6 szt.

 

19,50 zł
Ilość w magazynie: 22 szt.

 

14,50 zł
Ilość w magazynie: 18 szt.

 

11,90 zł
Ilość w magazynie: 34 szt.

 

HIT
1,40 zł
Ilość w magazynie: 181 szt.

 

18,00 zł
Ilość w magazynie: 1 szt.

 

10,40 zł
Ilość w magazynie: 7 szt.

 

4,50 zł
Ilość w magazynie: 1 szt.

 

2,30 zł
Ilość w magazynie: 5 szt.

 

73,60 zł
Ilość w magazynie: 1 szt.

 

W naszej ofercie znajdują się gotowe zestawy do robienia wielkich baniek mydlanych. Zresztą zobacz sam - przed Tobą jeden z nich. W skład zestawu wchodzi nasz flagowy produkt, czyli płyn do robienia wielkich baniek mydlanych oraz sznurek, dzięki któremu będziesz mógł tworzyć niesamowite i ogromne bańki. Zabawa zestawem jest dziecinnie prosta. Wlewasz płyn do miski lub pojemnika, a następnie zanurzasz w nim sznurek. Kiedy między sznurkami pojawi się tafla z płynu, zaczynasz kreować bańki. Możesz kręcić się wokół własnej osi, wystawić ręce do góry, lub wolno dmuchać w taflę. Każda technika jest dozwolona, a liczy się efekt końcowy. Gotowe zestawy to idealne rozwiązanie dla zabieganych i zapracowanych osób. Możesz nam zaufać, bo bańki mydlane to coś, na czym znamy się na nich doskonale;)

23,30 zł

Profesjonalny zestaw do robienia baniek mydlanych, sprawdzi się zarówno podczas zabawy w leniwe popołudnie, jak i podczas profesjonalnych pokazów.

3,20 zł

38,90 zł

W całej sztuce puszczania baniek najważniejszym składnikiem jest płyn. Od niego zależy zarówno jakość, trwałość jak i wielkość wykonanych baniek. Z nieskrywaną dumą mamy przyjemność przedstawić Wam nasz flagowy produkt. Wydajny płyn o bardzo dużej pojemności, nie ma sobie równych. Produkcję płynu od lat opieramy na unikatowej recepturze, która w połączeniu z akcesoriami do robienia baniek (obręczami i sznurkami) marki TUBAN pozwala tworzyć niesamowite bańkowe arcydzieła. Bo przecież wiadomo, że im bańka jest większa, tym jest lepsza. Nasz płyn mogą używać zarówno amatorzy jak i profesjonalni bańkarze. Płyn możesz wykorzystać do zamykania w bańce, czy zabaw na świeżym powietrzu. Możesz go użyć również przy wytwornicach, mieczach lub jako uzupełnienie małych buteleczek.

Doskonały dla wszystkich rozpoczynających przygodę z bańkami. Trzy różne obręcze, dzięki którym zrobisz zupełnie różnorodne bańki. Musisz sam spróbować.

14,50 zł

W skład naszego zestawu w siatce wchodzi wszystko to, co jest niezbędne do tworzenia pięknych i trwałych baniek mydlanych.

11,90 zł

Płyn do dużych baniek mydlanych jest oparty na unikatowej recepturze i od wielu lat produkowany jest w Polsce.

To łatwy i niezawodny sposób na tworzenie baniek mydlanych. Pozwala wyczarować bańki mydlane zarówno dorosłym jak i dzieciom. Tubka napełniona płynem dzięki któremu możemy robić fantastyczne bańki mydlane. Patyczek posiada dwa otworki w kształcie kółka. Jeden na mniejsze bańki, a drugi do tworzenie baniek dużych rozmiarów. Każde opakowanie posiada na nakrętce grę zręcznościową. Dodatkowo pojemniczek ozdobiony jest postaciami z bajki! Pakowane są w kolorowy display po 36 sztuk. Pojemność pojemniczka : 55 ml +- 10%.

18,00 zł

Ostatnie sztuki w magazynie
10,40 zł

Ostatnie sztuki w magazynie
2,30 zł

73,60 zł
Ostatnie sztuki w magazynie