.

Wyniki wyszukiwania dla producenta: MAREK

Nowy
8,90 zł
Ilość w magazynie: 15 szt

 

7,20 zł
Ilość w magazynie: 21 szt.

 

10,50 zł
Ilość w magazynie: 44 szt.

 

12,20 zł
Ilość w magazynie: 37 szt.

 

11,50 zł
Ilość w magazynie: 9 szt

 

8,90 zł
Ilość w magazynie: 24 szt

 

9,20 zł
Ilość w magazynie: 1 szt

 

2,90 zł
Ilość w magazynie: 95 szt

 

40,90 zł
Ilość w magazynie: 27 szt

 

6,80 zł
Ilość w magazynie: 23 szt

 

11,90 zł
Ilość w magazynie: 13 szt

 

12,60 zł
Ilość w magazynie: 34 szt

 

14,50 zł
Ilość w magazynie: 9 szt.

 

9,00 zł
Ilość w magazynie: 1 szt.

 

15,50 zł
Ilość w magazynie: 8 szt.

 

8,30 zł
Ilość w magazynie: 67 szt

 

Nowy

Zabawka imitująca wagę szalkową, używaną w sklepach i na straganach przez sprzedawców. Precyzyjnie wyznacza ciężar przedmiotów. Wspaniale służy kształtowaniu pojęcia masy. Nadaje się do prostych i skomplikowanych zadań matematycznych. Trwałe tworzywo, solidne wykończenie, a także urozmaicony kształt i wyrazista kolorystyka zapewniają jej długie użytkowanie i niezwykle powodzenie w dziecięcych zabawach tematycznych.  

7,20 zł

Plastikowy kalejdoskop dla dzieci od 3 roku życia. Produkt polski.

10,50 zł

Cymbałki 12-tonowe to zabawka, dzięki której dziecko poznaje nuty oraz uczy się grać proste melodie przy wykorzystaniu dwóch pałeczek, z pomocą rodzica lub nauczyciela. Zabawa z cymbałkami rozwija zdolności muzyczne dziecka i poczucie rytmu. Na każdej blaszce trwale wytłoczone literowe i słowne oznaczenie dźwięku.

Dzwonki 12-tonowe to zabawka, dzięki której dziecko poznaje nuty oraz uczy się grać proste melodie przy wykorzystaniu dwóch pałeczek, z pomocą rodzica lub nauczyciela. Zabawa z dzwonkami rozwija zdolności muzyczne dziecka i poczucie rytmu. Na każdej blaszce trwale wytłoczone literowe i słowne oznaczenie dźwięku.

Skarbonka - Bankowe Jabłuszko Pełna uroku skarbonka w kształcie jabłuszka, która w skuteczny sposób - poprzez zabawę, uczy dzieci oszczędzania. W odpowiednim miejscu jabłuszka należy położyć monetę, nakręcić pokrętło i już po chwili z owocu wysunie się robak, który zabierze pieniądz do wnętrza skarbonki. 

8,90 zł

Mały bębenek o dwóch dniach z dwoma dołączonymi pałeczkami, świetnie sprawdzi się jako pierwszy instrument muzyczny dla Twojego maluszka. Bębenek został wyprodukowany przez polską firmę Marek. Świetna pomoc dydaktyczna dla najmłodszych dzieci.

9,20 zł

Tamburyn to instrument muzyczny do zabawy dla małego muzyka. Ćwicz z dzieckiem wesołe rytmy. Średnica 18 cm.

Ostatnie sztuki w magazynie
2,90 zł

YOYO to zabawka w postaci ciężarka-szpulki zawieszonego na sznurku. Ciężarek, opuszczony na sznurku trzymanym za nieumocowany koniec, rozwija go wpadając w ruch obrotowy. Po pełnym rozwinięciu sznurka ciężarek zachowuje moment pędu ruchu obrotowego i nawijając sznurek wędruje w górę. Żeby bawić się jojo trzeba włożyć palec w pętelkę ze sznurka i dokładnie zawinąć sznurek na osi, po czym opuścić jojo i w odpowiednim momencie szarpnąć delikatnie do góry. - średnica 6cm Świetna zabawka nie tylko dla dzieci, zapewne zachwyci nie jednego fana sportów zręcznościowych. ZABAWKA W RÓŻNYCH WERSJACH KOLORYSTYCZNYCH.

Cymbałki 27-tonowe to zabawka, dzięki której dziecko poznaje nuty oraz uczy się grać proste melodie przy wykorzystaniu dwóch pałeczek, z pomocą rodzica lub nauczyciela. Zabawa rozwija zdolności muzyczne dziecka i poczucie rytmu. Na każdej blaszce trwale wytłoczone literowe i słowne oznaczenie dźwięku.

Zabawka imituje żelazko używane w domu przez dorosłych. Zabawka jest dla dzieci bardzo pożyteczna pomagająca naśladować czynności domowników. Wczuwają się w ich role, przygotowują się do pomocy mamie i tacie.

Komplet do prasowania w skład którego wchodzą: żelazko oraz deską do prasowania. Zabawka imituje sprzęty używane w domu przez dorosłych. Zestaw jest dla dzieci bardzo pożyteczną zabawką pomagającą naśladować czynności domowników. Wczuwają się w ich role, przygotowują się do pomocy mamie i tacie.

12,60 zł

Duży bębenek młodego muzyka o średnicy 23 centymetrów. W zestawie plastikowe pałeczki. Kolorystyka główna: czerwony, zielony, niebieski, żółty (ramki bębenka). Inne elementy (pałeczki, wstążka, obrazek) różnią się w zależności od modelu - wysyłka w kolorystyce dostępnej w dniu wysyłki.

9,00 zł

Talerze dla dzieci o średnicy 12cm.

Ostatnie sztuki w magazynie
15,50 zł

Dzwonki zwierzątko w worku Kolorowe dzwonki-cymbałki w kształcie uśmiechniętego zwierzaka. Wiek: >2 lat Produkt występuje w różnych wersjach kolorystycznych i jest wysyłany losowo.

8,30 zł

Flet wspomaga rozwój muzyczny dziecka. Uwaga! Produkt mix - kolor wysyłany losowo. Cena dotyczy jednej sztuki. Długość fletu 32,5 cm.